המדריך להסרת כתמים: שיטות טיפול בפיגמנטציה

המדריך-להסרת-כתמים-שיטות-טיפול-בפיגמנטציה

כחלק מחיינו אנו מבלים ודואגים שיהיו לנו שעות פנאי, לעיתים שעות הפנאי שלנו כוללות שהיה בחוץ ובארצנו החמה גם שהיה בשמש, בייחוד בחודשי הקיץ החמים במיוחד. זה לא חדש שהשמש פוגעת בעורנו גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך ובייחוד באזור הפנים אשר חשוף לשמש כל הזמן גם בחורף וגם בקיץ.

אנשים שמודעים לנזקי השמש, משתמשים רבות בקרם הגנה לפנים או קרם לחות אשר מכיל בתוכו קרם הגנה, אך הרבה מאיתנו שוכחים לעשות זאת באופן קבוע למרות החשיבות הגדולה. מאמר זה ידבר על נזקי השמש בעור הפנים, איך ניתן להימנע מהם ומה דרכי הטיפול בנזקים שכבר נגרמו לעור.

נזקי השמש בעור הפנים

במכון היפי "סינדרלה היפי שבך" נתקלים לא מעט במטופלים אשר מגיעים עם נזקים מהשמש. זה יכול להיות עור שנשרף, עור אשר מתקלף, עור יבש מאוד או הבעיה הכי נפוצה, פיגמנטציה בעור הפנים. הפיגמנטציה בעור הפנים היא למעשה כתמים אשר יוצאים על הפנים בעקבות חשיפה לשמש. לרוב אלו יהיו כתמים כהים יותר מעור הפנים והם מופיעים בגדלים שונים, לעיתים מאוד נרחבים. ניתן לראות פיגמנטציה מעל השפתיים, באזור הלחיים וליד אזור האף.

בכל מקרה מכון היפי "סינדרלה היפי שבך" ממליצים במקרים אלו לגשת לטיפול מקצועי במכון יפי אשר יודע איך טפל בפיגמנטציה.

איך ניתן להימנע מנזקי השמש?

כאשר מעוניינים להימנע מנזקי השמש יש המון דברים שניתן לעשות באופן עצמאי. אז קודם כל מומלץ לדאוג לחשיפה מבוקרת לשמש בה תצאו מהבית עם מקדם הגנה מספיק גבוה אשר מתאים לעור הפנים שלכם. כמו כן, חבישת כובע עם שוליים אשר מגינים על אזור הפנים יכלות מאוד לעזור ולהרכיב משקפי שמש. מעבר לדברים אלו, מומלץ לאכול מאכלים הכוללים ויטמין C אשר עוזרים במניעת חמצון העור. טיפים אלו מאוד מומלצים וכדאי להקפיד עליהם באופן קבוע מתוך מודעות שהם עוזרים לנו למנוע נזקים לטווח רחוק, גם אם לא רואים אותם באופן מיידי. המודעות וההקפדה חשובים מאין כמוהם.

מהו טיפול בפיגמנטציה?

טיפול בפיגמנטציה כולל קודם כל אבחון של העור ותשעול מקצועי הכולל שאלות רפואיות. התשעול הוא הכרחי כי חשוב לדעת האם הפיגמנטציה הגיע מנזקי השמש או שמא ממצב הורמונלי בגוף כמו הריון, הנקה או גלולות מסוימות. לאחר מכן תוכלו להתחיל טיפול בפיגמנטציה הכולל פילינג עם חומצה קוג'ית, טיפול בחומצה לקטית להבהרת העור וטיפול בחומצה אלפא הידרוקסית. החומצות עוזרות בקילוף שכבות העור באופן עדין במיוחד ומדכאות את הפרשת המלנין לעור. בכל מקרה, כאשר פונים לטיפול בפיגמנטציה, חשוב מאוד ללכת למכון יפי מקצועי אשר יודע ומכיר את הטיפול על בוריו ויודע להתאים לעור הפנים שלכם את החומצות הנכונות.

 

אהבתם? שתפו את החברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
הצוות הנאמן שלכם

הצוות הנאמן שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *