למה צריך בכלל ביטוח נסיעות לחו"ל והאם הוא חובה?

למה צריך בכלל ביטוח נסיעות לחו"ל והאם הוא חובה?

בשעה טובה אתם נוסעים לחופשה בחו"ל, חופשה שתאפשר לכם לנקות קצת את הראש מהשגרה היום יומית המפרכת, חופשה שתאפשר לכם לצבור כוחות להמשך וכזו שתחזרו ממנה עם אנרגיה מחודשת ועם מצברים טעונים. היום, קל מתמיד לעשות את זה בעיקר בשל המחירים הנמוכים יחסית של הטיסות כמו גם האינטרנט שמאפשר בכמה קליקים לבצע הזמנה, וכל מה שצריך הוא להתארגן נכון, לבצע כמה משימות, לארוז תיק ולהיות מוכנים לנסיעה.

אז דרכון, יש. כרטיסי טיסה, יש. מלון מוזמן, יש. תיק נוח, יש. כסף מקומי, יש. בגדים ושאר דברים שצריך, יש. אבל מה עם ביטוח נסיעות לחו"ל? גם לו דאגתם כבר?

אסור לכם לזלזל בזה ואל תיסעו בלי הביטוח הזה. הוא יכול ממש להציל אתכם או נכון יותר לומר את חשבון הבנק שלכם, והוא יאפשר לכם לנסוע בראש שקט.

מהו בכלל ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח של מרכיבים שונים בנסיעה מחוץ לגבולות ישראל. הוא עוסק בעיקר בביטוח רפואי אבל לא רק. ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לכלול כיסוי לפינוי באמבולנס מקומי, אשפוז בבית חולים, חילוץ באמצעים מתקדמים, הטסה רפואית לארץ, ניתוחים וטיפולים מיוחדים, ביטוח של המטען שעלול להיגנב, או כל מצב אחר שאתם עלולים להיקלע אליו. אל תיקחו סיכון ועשו ביטוח נסיעות לחו"ל, מה גם שהוא עולה דולרים בודדים ליום בחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל – יכול להציל את חשבון הבנק שלכם.

למה ביטוח נסיעות לחו"ל הוא כל כך חשוב? התשובה פשוטה, כי העלויות לתייר בחו"ל יכולות להיות גבוהות מאוד, אם הוא יצטרך שירותים רפואיים ושירותים מיוחדים אחרים. כך לדוגמא אשפוז בבית חולים גם אם הוא לא על משהו דרמטי, יכול לעלות לתייר שאינו מבוטח אלפי דולרים ואף יותר מזה, ליום! ומה עם חילוץ במהלך הטיול אם צריך כזה? ומה אם צריך לעשות איזו שהיא פרוצדורה אפילו אם היא פשוטה כמו גבס?

יכולים להיות גם מצבים מורכבים יותר בהם צריך פינוי תוך כדי ליווי רפואי או הטסה רפואית וכדומה. מקרים מעין אלו יכולים לגרום לאנשים לפשיטת רגל ואם יש ביטוח שמכסה, אין מה לדאוג.

אז האם הוא חובה?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא לא חובה. זה לא משהו שמישהו יכול להכריח אתכם לעשות אלא אם כן אתם נוסעים עם קבוצה מאורגנת וזו אחת הדרישות שלה. ביטוח נסיעות לחו"ל הינו ביטוח בשבילכם, ביטוח שאם תעשו אותו תדעו שאתם מכוסים בכל מצב. אתם לא רוצים להיקלע למצב מורכב שיעלה לכם הון וביטוח ימנע מכם את המצב הזה.

היום, יש תחרות בין חברות הביטוח, תחרות שרק הולכת וגוברת והמחירים בהתאם. כל מה שאתם צריכים לעשות זו השוואת מחירים ולסגור עסקה עם אחת החברות.

אהבתם? שתפו את החברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
הצוות הנאמן שלכם

הצוות הנאמן שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *