איך למצוא כרטיסים מוזלים לאירועי מוזיקה

איך למצוא כרטיסים מוזלים לאירועי מוזיקה

במהלך השנה יש אירועי מוזיקה שונים בהם קונצרטים, הופעות ואירועים אחרים. חלק מהם חינמיים ורבים מהם בתשלום, ובשביל ללכת לאחת ההופעות הללו כל מה שצריך הוא להיכנס לאחד מהאתרים שמוכרים כרטיסים או להגיע פיזית למשרדי הכרטיסים בשביל לקנות. אבל לא פעם, מחירי ההופעות גבוהים, עד כדי כך שיש לא מעט אנשים שמוותרים על ההופעה.

אם גם אתם מתקשים לשלם סכומי כסף גבוהים על הופעה, אם אתם מאוד רוצים להגיע להופעה של אליל ילדותכם או כל הרכב מוזיקלי שמעניין אתכם אבל זה יקר לכם, הנה כמה טיפים למציאת כרטיסים מוזלים לאירועי מוזיקה. נכון, לא תמיד תמצאו ויכול מאוד להיות שאם לא תרכשו במכירה הראשונית, לא תוכלו לקנות בשום דרך אחרת. אבל אם בכל מקרה מחיר מלא לא בא בחשבון, כדאי לכם לנסות את האופציות הבאות.

חכו שהמחיר ירד

יש הופעות של הרכבים וזמרים פופולאריים מאוד שבהם זה בטוח לא יעבוד. הכרטיסים בהם יימכרו מהר מאוד ובמחיר המלא. אבל יש הופעות שבהן לא מצליחים למכור את הכרטיסים, וכמו בכל מוצר, אם יש היצע ואין מספיק ביקוש, המחירים יורדים. יכול מאוד להיות שאם תחכו קצת, אם תמתינו כמה ימים, שבועות ואולי אפילו חודשים תצליחו לקנות את אותם הכרטיסים לאחר שהמחירים שלהם ירדו. זו אכן שיטה שבצידה סיכון שלא יישארו לכם כרטיסים אבל היי, אמרנו שאין לכם מה להפסיד, נכון?

אתר יד 2

יש את אתר יד 2 שמוכר מוצרים שונים משומשים. הם יכולים להיות גם חדשים לגמרי אבל ברגע שהם נקנו, הסטטוס שלהם עובר ליד 2. כשקונים מוצר מיד 2 לוקחים סיכון מסוים, שהוא לא תקין, שהוא לא מספיק איכותי ובכלל, שאין עליו אחריות. בכל מה שנוגע לכרטיסים להופעות, אין לכם כמעט סיכון. באתר יד 2 כמו גם באתרים נוספים תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים לאירועי מוזיקה, כרטיסים שאנשים שקנו אבל לא יכולים או לא רוצים להגיע להופעה משום מה, מוכרים.

כשמישהו קונה משהו והוא רק מחפש להיפטר ממנו או במילים אחרות, הוא יודע שבכל מחיר שהוא ימכור הוא יפסיד פחות, הוא יעשה הכול כדי למכור וגם יוריד את המחיר בצורה דרמטית. זה בדיוק הזמן שלכם להיכנס למכירה, לקנות במחיר המוזל או אפילו לנסות את מזלכם ולבקש להוריד עוד את המחיר.

שלח לחמך על פני המים…

לא מצאתם כרטיסים מוזלים? זה הזמן לנסות את הרשתות החברתיות, פייסבוק ווטסאפ. כתבו שאתם מחפשים כרטיסים מוזלים להופעה ספציפית ואתם עשויים להיות מופתעים, מבת הדודה, השכן או החבר מהצבא שבדיוק מנסים להיפטר מכרטיסים שיש להם.

כרטיסים מוזלים לאירועי מוזיקה אפשר למצוא, אם קצת מוטיבציה וקצת אמונה. בכל מצב אל תתייאשו, נסו את מזלכם ואולי תופתעו לטובה.

אהבתם? שתפו את החברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
הצוות הנאמן שלכם

הצוות הנאמן שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *