איך לא מתביישים לשיר קריוקי

איך לא מתביישים לשיר קריוקי

קריוקי הוא אחד הפעילויות המהנות ביותר שיש. השמחה, המוזיקה, הזיופים המצחיקים והשירים האהובים יכולים להפוך ערב יבש לערב מלא חיים, ערב מהנה במיוחד בו אפשר להתפרק, לשמוח וליהנות כמו שהרבה זמן לא שמחנו. קריוקי יכול להיות עם קבוצה מוכרת של אנשים, כך לדוגמא אם מארגנים יום הולדת והמשתתפים מכירים האחד את השני או בערב חברה או כל אירוע גיבוש חברה אחר, ויכול להיות גם עם אנשים לא מוכרים מסביב.

מי שבאמת מרגיש משוחרר וכשמציעים לו לשיר הוא מיד עולה לבמה או שהוא אפילו מתנדב לזה, יהיה לו כיף אמיתי. אבל יש לא מעט אנשים שרוצים להשתחרר, רוצים לשיר וליהנות אבל מה לעשות, הם מתביישים. הם בטוחים שיצחקו עליהם, הם בטוחים שהם יזייפו בצורה נוראית, והם נמנעים מלשיר ואפילו נלחצים מזה שיציעו להם.

מה עושים?

אז מה אפשר לעשות כדי לא להתבייש לשיר קריוקי? איך אפשר ליהנות ולהיפטר מפחד הבמה הזה? הנה כמה טיפים יעילים.

  • תכינו את עצמכם מראש – תעשו עבודת הכנה עם עצמכם כמה שעות או דקות לפני שמתחילים. תכניסו לעצמכם טוב טוב לראש, שאתם לא צריכים להיות סלין דיון או שלמה ארצי, וכן, כמעט כולם מזייפים. ברגע שתבינו שכל העניין הוא הנאה בלבד ולא תחרות, יהיה לכם קל יותר.
  • השתמשו בדמיון מודרך – נסו לדמיין את עצמכם כעומדים מהצד. נסו לראות את עצמכם במהלך השיר אותו תשירו, ו"תסתכלו" גם על כל מי שמסביב. מהר מאוד תבחינו שאתם כמו כל אחד אחר, רגילים לגמרי.
  • תישארו זקופים – תנועות הגוף שלכם ישפיעו בוודאות על הפחד שלכם, על הנראות שלכם מול עצמכם ומול אחרים. כשאתם מתחילים לשיר, גם אם אתם בחרדה, וודאו שאתם עם גב זקוף, שאתם עם סנטר מורם ופשוט "תשחקו אותה" אדישים. מהר מאוד זה ישפיע על ההרגשה שלכם ויקל עליכם.
  • הגזימו עם תסמיני הפחד – אחת השיטות להתמודדות עם פחד קהל שמומלצת על ידי פסיכולוגים היא… להעצים את תסמיני הפחד. מה זה אומר? זה אומר לדוגמא שבדרך כלל כשמפחדים, נושמים בכבדות אס זה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות – לנשום בכבדות. כך אם תהיו מודעים לתסמינים, לא תהיה להם השפעה עליכם.
  • דמיינו את הקהל עירום – כן כן, זה נשמע אולי קצת הזוי אבל זו דרך התמודדות של רבים. הרי מקורו של פחד קהל הוא מזה שאנחנו מרגישים שאנחנו קטנים יותר מאלו שרואים אותנו, וההתמודדות יכולה להגיע בדרך של הקטנה של הקהל. דמיינו אותם עירומים או עם תחתונים או כל דבר אחר שתדמיינו, וזה יסייע לכם להתמודד עם הפחד.

קריוקי יכול להיות הנאה גדולה ומי שלא יתבייש לשיר, מי שיאמץ את הטיפים שהוזכרו פה ואחרים, יזכה לכמה דקות של כיף אמיתי, של עונג ושחרור.

אהבתם? שתפו את החברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
הצוות הנאמן שלכם

הצוות הנאמן שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *